Esam apņēmīgu cilvēku komanda, kura iededzas par klientu sapņiem!

Katra lieta, notikums un pasākums sākas ar mirdzošu baltu lapu – lapu, kas ļaujas jebkurai līnijai un locījumam, izmēram un formai. Lapa, kas panes visu – tā ir pamats ideju sākumam un Mēs to patiesi protam izmantot – radīt no baltas lapas skaistus notikumus, formas, lietas un tekstus!

Vienlīdz labi levitējam starp klātienes pasākumiem, inovācijām un online notikumiem.

Mēs esam profesionāļu komanda, kas pasākumu jomā darbojas ilgus gadus – apvienojot pieredzi un radošas idejas, varam droši apgalvot, ka mūsu radītie un realizētie pasākumi ir ar visaugstāko kvalitātes zīmi.

Mūsu iedvesmas avots ir jūsu zīmols, uzņēmuma vērtības un personība. Mēs smeļamies idejas pat no mazākajām vēja brāzmām un spējam tās pārvērst par pavisam lielām zīmolu vētrām, kuras aizrauj līdzi… Par tām runā un tās atceras. Mēs novērtējam Jūsu degsmi iet kopsolī ar mūsu idejām un mūsu lielākās uzvaras ir Jūsu panākumi.

Mēs ticam, ka komandā ir vislielākais spēks un vērtība.

Uz tikšanos!

Listt komanda

list_vizija_150x150px_v3_(1)

MISIJA

Nodrošināt radošus, efektīvus un integrētus zīmolu mārketinga risinājumus. Nodrošināt ideju un realizēto projektu ilgtermiņa dzīvotspēju, kas savukārt palīdz mūsu klientiem attīstīt biznesu un realizēt mārketinga mērķus.

list_misija_150x150px

VĪZIJA

Virzīties uz priekšu un palikt progresīviem šobrīd tik ļoti mainīgajos tirgus apstākļos Izvirzīt uz rezultātu orientētas zīmolu mārketinga stratēģijas, kas pastāvīgi reaģē un spēj adaptēties uz mainīgajiem apstākļiem. Paplašināt mūsu pamatzināšanas un pakalpojumus, sniedzot saviem klientiem pēc iespējas kavalitātīvākus pakalpojumus, kas uzlabo viņu pārdošanas apjomus un veicina viņu izaugsmi.

Vērtības

list_vertibas_150x150px

Mēs esam klātesoši

Mums ir augsti klientu apkalpošanas standarti un mēs katru dienu darām visu, lai to pierādītu.

list_vertibas_150x150px

Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās

Mēs nekad neaizmirstam to, kas ir vissvarīgākais: mūsu attiecības ar klientu. Mūsu lielākās uzvaras ir jūsu panākumi!

list_vertibas_150x150px

Mēs iepazīstam jūsu biznesu

Mēs sekojam līdzi tam, kas notiek gan jūsu, gan mūsu biznesā, lai vienmēr varētu piedāvāt labākos no iespējamajiem mārketinga risinājumiem.

list_vertibas_150x150px

Mēs esam ne tikai radoši, bet arī gudri

Mēs radām nestandarta idejas un risinājumus, taču vienmēr uzmanības centrā ir katras kampaņas mērķis un plānotie rezultāti.

list_vertibas_150x150px

Mēs rīkojamies

Mēs vienmēr iesakām jēgpilnu taktiku un stratēģiju, pat, ja tas nozīmē mazāk naudas mūsu kabatā. Mēs meklējam un atrodam rentablākos līdzekļus jūsu mērķu sasniegšanai.

list_vertibas_150x150px

Mēs esam orientēti uz rezultātiem

Vienkārši, saprotami un efektīvi - tas mums un mūsu klientiem rūp visvairāk. Izklaidējošs un novērtēts radošais darbs ir lielisks, bet taustāmi rezultāti ir vēl labāki. Mēs tiecamies pēc abiem.

list_vertibas_150x150px

Ar mums ir lieliski strādāt

Mums patīk vairot prieku, tomēr mēs nopietni domājam par sasniedzamajiem rezultātiem. Mums ir stingra nostāja un viedoklis, bet vēl nopietnāka attieksme pret to, ko darām. Mēs lieliski pārzinam savu darba specifiku, taču esam atvērti jūsu idejām un zinām, ka visas idejas ir iespējams realizēt, tikai nepieciešami īstie sadarbības partneri un instrumenti šo ideju realizēšanai.

Esam BNI Latvija un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri